Opinie gości

Co takiego tkwi w Trautówce, że jest to jedno z najchętniej odwiedzanych gospodarstw agroturystycznych na Mazurach i Warmii? Coś, a raczej ktoś, kogo nie sposób zapomnieć – gospodyni Dorota Traut i jej najbliżsi, którzy swoim ciepłem i oddaniem tworzą w Trautówce prawdziwie sielską i rodzinną atmosferę.

Sekretów jest jeszcze kilka – m.in. zapach i smak pieczonego na miejscu chleba, pyszna domowa kuchnia pełna dań przygotowywanych z ekologicznych produktów i świeżych jaj składanych przez biegające wolno kury. Warto tu przyjechać i samemu poodkrywać je wszystkie!

Przeczytaj, jak wspominają pobyt w Trautówce jej dotychczasowi goście:

Pobyt u Doroty jest zawsze magiczny. Jest tu furtka prowadząca na łąkę i do lasu z jeziorkami, na których kwitną nenufary… Jedzenie jest jak bajka, jest po prostu wspaniale.
Ada, lat 44

Jestem w Pupkach u Doroty Traut po raz pierwszy, to magiczne miejsce. Jestem zachwycona przyrodą, jeziorem, w którym można pływać, lasem, w którym można zbierać grzyby, i pachnącymi polanami, na których można ogrzewać się słońcem. Na pewno tu wrócę.
Kasia, lat 37

Dla mnie Pupki to powrót do najlepszych, najwspanialszych chwil z dzieciństwa, czasu, w którym czułam się szczęśliwa, kochana i bezpieczna. To miejsce, w którym bez obaw można spacerować po lesie, łąkach, pływać w jeziorze. Cały rok wspominam to co przeżyłam i to co zjadłam u Doroty.
Kasia, lat 47

Miejsce zaczarowane, natura w pełnym wydaniu, kontakt z tym wszystkim, co człowiek najczęściej opuszcza, a bez czego trudno mu być szczęśliwym.
Adriana, 43 lata

Urzekła mnie prostota i naturalność miejsca. Sposób wklejenia się w dziką naturę jest nie do powtórzenia.
Kasia, 26 lat

Pupki to miejsce, gdzie otwierają się wrota, dojścia do swojej duszy, swojego jestestwa. Tu odkryjesz to, co jest zakryte przed Tobą, kiedy jesteś w wirze życia codziennego. Przyjedź i skosztuj siebie, a smak Cię zachwyci. To będzie Twój niepowtarzalny smak, w którym się rozkochasz. I będziesz chciał więcej i więcej, i więcej…
Luiza, 46 lat

Dorotko, dziękuję Ci za ciepło i serdeczność, za dobre jedzenie, za radość w moim sercu. Twój dom wśród lasu i blisko jeziora urzekł moją duszę. Tu każdy znajdzie to, czego szuka: sielskość i anielskość, odpoczynek i czas na własne przemyślenia. I jak tu nie przyjechać za rok?!!!
Regina, lat 44